27 Kasım Şans Topu Sonuçları Açıklandı: 27 Kasım Şans Topu’nda Kazandıran Numaralar ve Tüm Detaylar

Şans oyunu severler için haftanın son çekilişleri bu akşam gerçekleşecek. 27 Kasım Pazar akşamı Talih Topu çekilişi, Ulusal Piyango yetkilileri ve noter huzurunda canlı yayında düzenlenecek. Ulusal Piyango oyunlarını sevenlerin sabırsızlıkla beklediği Baht Topu çekilişinde 5+1’i tutturabilen büyük ikramiyenin sahibi olacak. Pekala 27 Kasım Baht Topu sonuçları açıklandı mı? 27 Kasım Talih Topu kazandıran numaralar ne oldu? İşte 27 Kasım Ulusal Piyango Baht Topu sonuçları…

27 Kasım Talih Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Çarşamba ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez oyunu Talih Topu, 27 Kasım Pazar günü de heyecana sebep oldu. 20:00’da canlı yayında gerçekleşen çekilişe Ulusal Piyango yetkilileri ve noter eşlik etti. Sonuçların açıklanmasının akabinde ayrıntılı bilgiler Ulusal Piyango resmi web sitesi üzerinden ilan edildi. 27 Kasım Talih Topu sonuç sorgulama ekranına haberimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

27 Kasım Baht Topu Sonuçları Açıklandı!

27 Kasım Talih Topu’nda kazandıran numaralar; 7, 18, 22, 24, 26, 6 oldu. 5+1’i tutturabilen çıkmazken 672.859,84 TL büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. 

27 KASIM BAHT TOPU SONUÇ SAYFASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir