81 ilde ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye kampanyası! Erdoğan: Seçime kadar kesintisiz devam edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle; Buradan ülkemizin tüm gençlerine, genç yüreklerine selamlarımı gönderiyorum. Sakarya’da siz gençlerimizle bir ortaya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Sakaryalı kardeşlerimizle hasret giderdik. Onlar gençlik nedir bilmiyorlar, gençlik burada. İşte biz artık gençlerimizle bir ortadayız. Gençler yalnızca son bir buçuk senede 25 gençlik buluşması yaptık. Birinci defa oy kullanacak siz gençlerimizle bir ortadayız. Nereye gidersek gidelim gençlerimizin dinamizmine şahit oluyoruz. Elbette her seçim değerlidir, lakin inanıyorum ki gençlerimiz için birinci kere oy kullandıkları seçimler daha değerlidir. Adını “İlk Oyum Erdoğan’a, Birinci Oyum Ak Parti’ye” olarak belirlediğiniz kampanyamızın başlangıç yeri işte burasıdır, bu salondur. Bu bayrak yarışında nöbeti, sizlerin ortasından çıkacak siyaset, bürokrasi, bilim, kültür, sanat, spor, teşebbüsçü gençlerimize devredene kadar durmadan, duraksamadan gece gündüz çalışmayı sürdüreceğiz. 6 milyon gencimiz birinci kere sandık başına gidecek. Seçime kadar kesintisiz devam edecek bir kampanya ile 81 vilayetimizin tamamındaki gençlerimize yönelik büyük bir gönül seferberliğine çıkıyoruz. Hiç kimseyi dışlamadan, hiç kimseyi yargılamadan partimizi, davamızı tüm gençlerimize anlatacağız. Türkiye’nin geleceğini zihni ve vücudu esir edilmiş mankurtlara değil, fakat fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, ufku açık gençlere emanet edebiliriz. Nüfusu yüzde 26 artan Türkiye’de oyumuzu yüzde 150 artırdık.

Biz seçme ve seçilme yaşını düşürdükçe gençlerimizin sandığa gitme oranı artıkça AK Parti’nin oy oranı yükseldi. Burada gençlerimizle birlikteyiz. 2023 seçimlerinin yapıldığı günde tekrar gençlerimizle omuz omuza yol yürüyeceğiz. Sakarya’nın şu hoş salonun atmosferinden tüm bu istismarcılara sesleniyorum: Gençlerimizi rahat bırakın, gençlerimizin yakasından düşün. Bu ülkenin gençlerine sabah akşam karamsarlık aşılamaktan vazgeçin.

Konut kampanyamıza bilhassa kulp takmak için kaç palavralara başvurdular. Günlerdir nefeslerini bizim projemize çamur atmak için harcıyorlar.  Bir müddettir ‘Türkiye bir hekim, mühendis, sanatçı kaybetti, filanca ülke kazandı’ tipi hezeyanlarla gençlerimize ümitsizlik pompalamaya çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir