Cem Yılmaz gizemli arkadaşıyla görüntülendi

2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu’dan 2013’te boşanan Cem Yılmaz, sinema sinemaları, oyunculuğu ve stand up performanslarının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra ismi birçok bireyle anılan 49 yaşındaki komedyen, aşkı kendisinden 22 yaş küçük Düş Demirbulut’ta bulmuştu.

“OLMADI!”

Etiler’de birlikte görüntülenen çift hakkında kısa mühlet sonra ayrılık argümanları ortaya atılmıştı. Cem Yılmaz ise geçtiğimiz haftalarda ayrıldıklarını açıklamıştı. Usta komedyenin “Ayrıldınız mı?” sorusuna, “Olmadı” biçiminde yaptığı hareketle karşılık vermesi dikkat çekmişti.

“ALIŞTIK ARTIK”

Dijital platformda yayınlanmaya başlayan dizisi ‘Eşan Kuneri’ hakkında birtakım tenkitlere maruz kalan Cem Yılmaz, bu mevzuyla ilgili soru üzerine, “Alıştık artık. Ne kadar üstüne düşsek de eleştirilecek bir şey bulunuyor. Ne diyebilirim ki!” açıklamasını yapmıştı.

CEM İSKOÇ ETEĞİYLE POZ VERDİ

Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta Uraz Kaygılaroğlu ve yakın arkadaşları ile tatile çıktı. Yılmaz, İskoçya’nın doğal ve tarihi yerlerini gezen takım, ülkenin ulusal giysisi olan kilt giymeyi de ihmal etmedi. Geziyi kilt ile gerçekleştiren Cem Yılmaz, bu anı fotoğraflayarak toplumsal medya hesabından paylaştı. Ünlü komedyenin paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Etekle poz veren Yılmaz’ın fotoğrafı beğeni ve yorum ve yorum yağmuruna tutuldu. Nilperi Şahinkaya bu pozu; “İskoçya’nın koçları” notuyla paylaştı.

“EFİL EFİL GEÇTİ”

Yılmaz, evvelki gün Melike Şahin konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İskoçya’da yaptıkları seyahat hakkında soru gelince ortaya giren Kaygılaroğlu, “Efil efil geçti” dedi. İskoçya’nın klâsik kıyafeti olan kilt eteği giymeleri çok konuşulan Yılmaz “Öyle mi? Ben daha yeni geldim, farkında değilim. Bakacağım, araştıracağım” biçiminde konuştu.

HIZLI ADIMLARLA YERE GİRİŞ YAPTI

Cem Yılmaz, son olarak yanında bir bayan arkadaşı ile Arnavutköy’de bulunan Kavanoz isimli yere girerken görüntülendi.  Birlikte Cem Yılmaz’ın aracından inen ikili, süratli adımlar ile yere giriş yaptı. Muhabirlerin  “Cem Beyefendi yeni sevgiliniz mi?” sorusuna karşılık vermeyen komedyen, “İyi akşamlar” diyerek soruları cevapsız bıraktı.?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir