Keşan TSO heyetinden Ankara temasları

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Ankara’ya giden Keşan TSO İdare Heyeti Lideri İsmail Şapçı ile beraberindeki Keşan TSO Meclisi ve İdare Şurası, TBMM’ye giderek bölge milletvekillerini tek tek ziyaret etti.

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, CHP Edirne Milletvekilleri Ediz Ün ve Ahmet Baran Yazgan ile DÜZGÜN Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın’ı ziyaret eden Keşan TSO heyeti, üyelerin, istek ve taleplerini lisana getirerek milletvekillerinin takviyelerini istedi.

Aksal, Ün, Yazgan ve Akalın’da ziyaret nedeniyle KTSO Heyeti’ne teşekkür etti.

Heyet Keşan Besin İhtisas OSB ve İpsala OSB için dayanak istedi.

Keşan Besin İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin proje kademeleri hakkında bilgiler vererek vekillerden dayanak istediklerini belirten Keşan TSO Lideri İsmail Şapçı, “İpsala OSB ile ilgili yapılan teşebbüsler üzerine bilgiler vererek, somut adımlar atılabilmesi ismine Vekillerimizden takviye istedik. İpsala Tır Parkımıza taşınabilir gümrükleme noktası oluşturulması konusunda da vekillerimizden dayanaklarını talep ettik.” dedi.

Ziyaretlerde, TOBB Proje Okulu Keşan Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) öğrencileri tarafından hazırlanan plaketler milletvekillerine takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir