Bakan Özhaseki ve Başkan Büyükkılıç’tan Büyükşehir’de “Kentsel Dönüşüm” zirvesi


Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Girişi önünde Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi çiçeklerle karşıladı.

Bakan Özhaseki ile belediye girişinde bir mühlet sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Lider Büyükkılıç, Özhaseki’yi Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında ağırladı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Başkan Büyükkılıç’a ziyaretinde Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanı Hakkı Alp, ilgili bürokratlar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan ve daire liderleri da hazır bulundu.

Ziyarette, kentte yapılan, üretimi devam eden ve yapılacak kentsel dönüşüm projeleri ilgili kıymetlendirme ve istişareler yapıldı.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, Ankara’da Kayseri’nin âdeta sesi olan Bakan Özhaseki’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç, “Şehrimizin geleceği için kıymetli adımlar atmaya devam ediyoruz. Kayseri’mizde hayata geçireceğimiz kentsel dönüşüm projelerini değerlendirdik. Kentimize yapılan ve yapılacak olan projelerimiz şimdiden iyi, uğurlu olsun” diye konuştu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, ev sahipliğinden ötürü Lider Büyükkılıç’a teşekkür ederek, tüm Kayserililere de selam ve sevgilerini iletti.

Bakan Özhaseki de hafta sonu mesaisinde Kayseri’de olduklarını belirterek, kentte hayata geçirecekleri kentsel dönüşüm projelerini değerlendirdiklerini tabir etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir