Erciş’te bayramlaşma

Van’ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu kurum amirleri, STK, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit ve gazi aileleriyle bayramlaştı.

Erciş Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu beraberinde Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Suat Arslan, İlçe Jandarma Kumandanı Binbaşı Onur Akyüz, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Trak ile birlikte birinci evvel Kaymakamlık’ta kurum amirleri, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit ve gazi ailelerinin bayramlarını kutladı. Daha sonra 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin vazifelerinin başında olan ve halkın bayramı huzur içinde geçirmesini sağlayan Erciş Emniyet Müdürlüğü ve Erciş İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek polis ve jandarma işçisinin bayramlarını kutladı. Kaymakam Memetbeyoğlu ve beraberindekiler son olarak ilçede ikamet eden şehit ailelerinden şehit Ensari Söner’in ailesini ve Kıbrıs Gazisi M. Hanifi Yavuz’u konutunda ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Ziyaret esnasında şehit ailelerine Kur’an-ı Kerim, Türk bayrağı ve çeşitli ikramlar verilerken, çocuklara ise oyuncak dağıtıldı.

Kaymakam Mehmetbeyoğlu, “Şehit aileleri her vakit bizim için değerlidir. Şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin yanındayız. Onlara sonsuz hürmet ve minnet duyuyoruz. Ramazan bayramı tüm ulusumuza mübarek olsun. Allah tüm inananlara birçok huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin” dedi. – VAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir