Gelsin Hayat Bildiği Gibi 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, birinci kısmı 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Gani Muştu’nun kaleme aldığı, dram ve gençlik cinsindeki Türk üretimi televizyon dizisi. Gelsin Hayat Bildiği Üzere 39. kısım fragmanı yayınlandı mı? Gelsin Hayat Bildiği Üzere yeni kısım fragmanı çıktı mı? Gelsin Hayat Bildiği Üzere yeni kısımda neler olacak?

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere her Perşembe saat 20:00 ‘da Show TV’de ekranlara geliyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE 39. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. kısmının akabinde 39. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü kısmın akabinde yeni kısım fragmanı Youtube’da yayınlanacak.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE SON KISIMDA NELER OLDU?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 37. Kısmında; Sadi öğrendiği gerçekle yüzleşmeye çalışırken Songül ise bu süreçte Payaslı’ya takviye olur. Sadi’nin oğluyla geçiremediği yıllarını ve oğlunun hastalığını düşünen Songül hiç istemediği bir kararın eşiğinde bulur kendini… Can babasının düşmeye bağlı kalıcı bir hasarı olduğunu öğrenir. Sadi’nin olayı öğrenmesiyle inşaat şirketini pek beğenilen saatler beklemez. Araz beklemediği bir vakitte karşısında gördüğü annesiyle konuşmaya karar verir. Mert’in rahatsızlığı Derya’yı günden güne üzerken Asuman ise kötülüklerinde hudut tanımamaya başlar. Songül’le Derya’yı birbirlerinden habersiz birbirine düşürmeye çalışan Asuman’ın her atılımı boşa çıksa da gün sonunda en büyük zaferini kazanır. Servet içeriden çıkamayacağını anladığında her şeyin bittiğini sanan Sadi ile Songül’e yeni bir plan hazırlar.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 38. Kısım 2. Fragmanı yayında. Sadi ve Songül’ün aksiyon dolu sahnelerinin nefes kestiği tanıtımda Songül’ün “Sadi sen Derya’yla mı mesajlaşıyorsun?” sorusu dikkat çekiyor. Başsavcının vurulduğu anlar tansiyonu artırırken, Sadi’nin tutuklanması herkesi şoke ediyor. Sadi’nin içine düştüğü bu durumdan nasıl kurtulacağı merak konusu oluyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE OYUNCU KADROSU

Ertan Saban : Sadi Payaslı : 1-

Özge Özberk : Derya : 1-

Devrim Özkan : Songül : 1-

Nilsu Berfin Aktaş : Gizem : 1-

Burak Demir : Oğuz : 1-

Özgü Delikanlı : Mert : 1-

Mustafa Açılan : Araz : 1-

Ayşe Kırca : Yeliz : 1-

Onur Özer : Zülfikar : 1-

Sanem Babi : Aylin : 1-

Rojbin Erden : Melek : 1-

Ali Berge : Can : 1-

Melisa Bostancıoğlu : Sevda : 1-

Furkan Murat Uğur : Bora : 1-

Sercan Gülbahar : Yaver : 1-

Yeşim Çelebi : Sanem : 1-

Deniz Sarıkaş : Ozan : 1-

Murat Göçmez : Vural : 1-

Zeynep Koltuk :1-

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir