Tuvaletleri tıkanan aile, tamircinin borudan çıkardığı prezervatifleri görünce kızlarının ve oğullarının odasına koştu

Model Deserea Rachel’in sosyal medya hesabından paylaştığı video, sosyal medyada bir anda çok konuşulanlar arasına girdi. Şu anda TikTok’ta çok sayıda takipçisi bulunan Rachel, geçtiğimiz yıllarda başına gelen olayı takipçilerine aktardı.

EVİN KLOZETİ TIKANDI

Rachel’in anlatımına göre, ailesiyle yaşadığı sırada bir gün evlerinin klozeti tıkandı. Ailesi, ne yapacağını düşündükten sonra eve tamirci çağırdı. Tamirci, kısa süreli uğraşının ardından borudan çok sayıda prezervatif çıkardı.

ÖNCE OĞULLARININ ODASINA GİTTİLER

Aile üyeleri, başlarına gelen durumun ardından hemen çocuklarının odasına koştu. İlk olarak erkek çocuklarının odasına giren aile, prezervatifleri onun atıp atmadığını sordu. Ancak ailenin erkek çocuğu, suçlamaları kesin bir dille reddetti.

KIZLARINA DA AYNI SORUYU SORDULAR

Öfkeli anne ve baba, bu sefer de kızları Rachel’in odasına girerek, prezervatifleri onun atıp atmadığını sordu. Önce direten Rachel, daha sonra ise prezervatifleri kendisinin attığını kabul etti.

4 AY BOYUNCA ATMIŞ

Rachel, erkek arkadaşının, ailesinin evine sık sık geldiğini ve ikisinin cinsel ilişkiye girdiğini belirtti. Genç kız, bu ilişkiler sırasında kullandıkları prezervatifleri ise 4 ay boyunca klozete attığını anlattı. Video kısa süre içerisinde çok sayıda görüntülenme aldı.

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi KaydetBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir