Zeynep Bastık, Kuruçeşme Açıkhava’da sahnede!

Son periyodun tanınan isimlerinden Zeynep Bastık, kendisini birinci sefer sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava konserinde yalnız bırakmayan hayranlarına “Hoş geldiniz. Bu nasıl bir kalabalık… İnanılmaz görünüyorsunuz. Çok heyecanlıyım” kelamları ile teşekkür etti. Siyah payetli kostümünü kombinlediği dirsek üstü eldivenleri ile şık ve sofistike bir şıklığa bürünen Zeynep Bastık’ın “Beğendiniz mi kıyafetimi?” kelamları alkış yağmuruna tutuldu.

Zeynep Bastık, 90’ların unutulmayan müziklerinden Sezen Aksu klasiklerine kadar yer verdiği geniş repertuarıyla seyircisinden tam not aldı. Dansları ve bitmek bilmeyen gücü ile 2 saat kaldığı sahnesinde akustik ve rap performanslarıyla da sevenlerine mükemmel bir gece yaşattı.

KOSMOS SÜRPRİZİ!

Zeynep Bastık birinci kere sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava’da sevenlerine hem müjde verdi hem de sürpriz yaptı. “Bizim yeni bir müziğimiz var ve birinci sefer burada söyleyeceğiz. Biz bu müziğe aşığız” kelamları ile rap sanatkarı Kosmos’u sahnesine davet eden Zeynep Bastık, birinci kere Kuruçeşme Açıkhava’da yeni düet çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir