Güzeller güzeli karısı hayatından çıkıp gitti: Aşk acısı eritti!

YEMEDEN İÇMEDEN KESİLDİ
Herkesin bu türlü bir durumdaki yansısı farklı olur elbette. Ancak dünyanın en beğenilen top modellerinden biriyle yollarını ayıran ünlü atlet görünüşe nazaran yemeden içmeden kesildi ve ayrılığın tesiriyle kilo verdi. Kolay değil elbette, ne kadar ünlü olursa olsun bir insanın, iki çocuklu yuvasını dağıtıp, günlük hayat alışkanlıklarından vazgeçmesi. Tahminen işleri daha kolay üzere görünse de şöhret ve servet içinde yüzen ünlüler de bu üzere durumların istisnası değil. Bunun son örneklerinden birini de kısa mühlet evvel kendisi üzere ünlü eşinden boşanan atlet sergiledi.

Geride gözü yaşlı gebe sevgilisi Bridget Moynahan’ı bırakarak top model Gisele Bündchen ile evlenen Tom Brady’nin 13 yıllık yuvası dağıldı. Görünüşe nazaran ünlü sportmen bu ayrılıktan makus etkilendi. Bir diğer deyişle Brady, ayrılık acısından eridi! Amerikan futbolunun yıldız oyuncularından biri olan 45 yaşındaki Brady’nin, Gisele Bündchen’den ayrıldıktan sonra 7 kilo zayıfladığı öne sürüldü. Bu duruma dikkat çeken kişi ESPN kanalının spor muhabiri Jeff Darlington oldu.

HAYRANLARI TELAŞ İÇİNDE
Onun ileri sürdüğüne nazaran Tampa Bay Buccaneers ekibinin oyun kurucusu olan Tom Brady, son bir yılda özel hayatında yaşadığı çalkantılar yüzünden yaklaşık 7 kilo verdi. Onun bu kilo kaybı, alanlardaki fizikî gücünü de etkiledi. Darlington’ın argümanına nazaran bu durum Tom Brady’nin futbol karilerine de olumsuz yansıyacak. Ona nazaran Brady’nin bu durumundan ekibi da ziyan görecek.

Tom Brady’nin kilo kaybı toplumsal medyada da bahis oldu. Uzun müddettir onu uzaktan takip edenler, ünlü atlet ile ilgili tasalarını saklamıyor.Bir kullanıcıBrady’nin sağlıklı görünmediğini ileri sürdü. Ona nazaran atlet. hastalık derecesinde zayıf görünüyor ve kaygı uyandırıyor. Bir diğeri ise “Tom Brady çok zayıf görünüyor. Umarım iyidir” diyerek atletin durumunu kıymetlendirdi. Bu ortada Brady’nin uzunluğunun 1.93 cm olduğunu hatırlatalım.

ÖZEL BESLENME PROGRAMI UYGULUYOR: Belirtilenlere nazaran Tom Brady, yıllardır özel bir beslenme ve antrenman programı uyguluyor. Brady’nin beslenmesinden sorumlu olan şef Allen Camhbell’ın daha evvel basına yaptığı açıklamaya nazaran Brady, koyu yeşil yapraklı sebzeler, hayvansal protein, baklagiller ve tam tahıllar tüketiyor. Onun anlattığına nazaran Brady, alana çıkacağı günlerde ise smoothie içip badem ezmesi yiyor.

TOP MODEL EŞİNDEN BOŞANDI
Tom Brady’nin kilo kaybının en değerli nedeninin son periyotta eşi Gisele Bündchen ile boşanma sürecinde yaşadığı gerilim olabileceği de ileri sürülenler ortasında. Brady, 2022 yılının sonları ile 2023’ün birinci periyodunda grup kampından 11 gün almıştı. Bu sırada yaptığı bir toplumsal medya paylaşımında herkesin hayatında vakit zaman bu türlü zorluklarla gayret ettiği periyotlar olduğunu belirtmişti.

Tom Brady, evvelki gün Gisele Bündchen ile evliliğinden dünyaya gelen kızıyla birlikte görüntülendi.

2009 yılında evlenen ve iki çocuk sahibi olan Gisele Bündchen ve Tom Brady, geçen yıl boşandı. Brady toplumsal medyadan yaptığı paylaşımda bu boşanma kararının çok uzun bir düşünme sürecinin akabinde geldiğini belirtmişti. Atlet, bunun acı verici ve sıkıntı bir karar olduğunu saklamamıştı. Brady o paylaşımını ” Hayatlarımızda şimdi yazılmamış olan yeni kısımların akabinde giderken yalnızca birbirimiz için en güzelini diliyoruz” diyerek bitirmişti.

 

BOŞANMA HABERİ ŞOK YARATTI
Tom Brady ile Gisele Bündchen yıllardır, ünlüler dünyasının en memnun çiftlerinden biri olarak biliniyordu. Bu yüzden boşanma haberi büyük bir şok tesiri yarattı. Bunun nedeni hakkında çeşitli argümanlar ortaya atıldı. Bunlardan birine nazaran çiftin ortası Brady’nin veda ettiği mesleğine tekrar geri dönmek istemesi nedeniyle açılmıştı. Bu hususta ileri sürülenlere nazaran Bündchen, eşinin artık emekli olmasını istiyordu. Evvelce bu isteği kabul eden Brady yeşil alanlardan uzaklaştı. Lakin sonra mesleğine dönmeye karar verdi. Bu da argümanlara nazaran çiftin ortasını açtı. Hatta çiftin boşanma haberleri birinci duyulduğunda Brady ve Bündchen’in büyük bir tartışma yaşadığı bunun akabinde da boşanma avukatları tuttukları duyuldu.

Bu ortada çiftle ilgili basına yansıyan savlardan biri de Tom Brady’nin evliliğini kurtarmak için çok çabaladığıydı. Bu uğurda ne gerekiyorsa yapmaya kararlıydı. Zira evliliğinin sürmesini istiyordu. Ama birebir efor Gisele Bündchen’den gelmedi. Bunun nedeni konusunda da çeşitli tezler ortaya atıldı.

Gisele Bündchen boşanmadan sonra soluğu memleketi Brezilya’da aldı. Çocukları ve ailesiyle vakit geçiriyor. 

En yaygın olanına nazaran Bündchen, evliliklerinin istenmeyen bir sona yanlışsız ilerlediğinin farkındaydı. Bu yüzden de eşi Brady’den evvel çabalamaya başlamıştı. Lakin o periyotta de Brady ona gereken takviyesi sağlamamıştı. Özetle bütün bunların sonunda ünlü çift boşandı. Şov dünyasının en keyifli yuvalarından biri dağıldı.

İKİ ÇOCUKLARI VAR
Bu ortada Gisele Bündchen ile Tom Brady’nin Benjamin isminde 13 yaşında bir oğlu ile Vivian isminde 10 yaşında bir kızı olduğunu hatırlatalım. Brady’nin, hamileyke terk ettiği eski sevgilisi Bridget Moynahan ile bağlantısından de 15 yaşında John Edward isminde bir oğlu daha var. Aslında işin bu kısmı da farklı bir öykü. Zira Tom Brady, 2000’lerin birinci yarısında o periyodun en beğenilen modeli olan Gisele Bündchen ile tanıştığında onun uğruna karnı burnunda sevgilisi Bridget Moynahan’ı terk etmişti. Moynahan oğlunu yalnız başına büyüttü. Öte yandan Tom Brady’nin büyük oğlu sık sık babasıyla görüşüyordu ve Bündchen de ona yeterli bir üvey anne olmuştu.

Bir öteki deyişle Gisele Bünchnen ile Tom Brady’nin yuvası, gebe haliyle terk edilen Bridget Moynahan’ın gözyaşları üzerine kurulmuştu. O günler, Moyhanan için epey zordu.

GISELE UĞRUNA GEBE SEVGİLİSİNİ TERK ETMİŞTİ
2000’lerin birinci yarısında bu aşk ve kahramanları çok konuşuldu. Bundchen, sevgilisinin öbür bir bayandan baba olmak üzere olduğunu duyunca kendini makûs hissettiğini gizlemedi. O sırada Bridget Moynahan hiç konuşmadı. Lakin yıllar sonra o güç periyotta hissettiklerini satırlara döktü. Our Shoes, Our Selves: 40 Women, 40 Stories, 40 Pairs of Shoes isimli kitapta gebeyken terk edilmenin nasıl bir his olduğunu şöyle anlattı: “Kendi başıma bir bebek sahibi olmaktan ötürü kaybolmuş üzere hissediyordum” Sonra da o sırada neden hiç konuşmadığını “oğluma haksızlık etmek istemedim” diyerek söz etti. Bridget Moynahan, oğluna kendi soyadını verdi.

‘BONUS ÇOCUK’ DİYORDU: Bu ortada şunu da hatırlatalım. Bridget Moynahan ile Tom Brady’nin oğlu John Edward Thomas, babasından uzak kalmadı. Sık sık babası ve onun eşi Bundchen ile görüştü, onlarla ve iki çocuklarıyla, yani kardeşleriyle vakit geçirdi. Gisele Bundchen de ona masallardaki makûs ‘kalpli üvey anne’ üzere davranmadı. Brady ile evliliğinden Vivien ve Benjamin isminde iki çocuk dünyaya getiren Gisele Bundchen, onu da “bonus çocuk” olarak isimlendirdi. 

Bündchen, Tom Brady’nin eski alakasından dünyaya gelen 15 yaşındaki Jack’e de güzel bir üvey anne olmuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir